Prośba o pomoc w walce o życie dziecka!

Ziszczeniem najgorszych koszmarów, które mogą dotknąć człowieka jest choroba własnego dziecka – szczególnie ta nowotworowa. To niewyobrażalne nieszczęście dotknęło jednego z naszych kolegów ze Stowarzyszenia – Wiktor Sędkowski.

Mały Nataniel jest już po operacji usunięcia złośliwego guza, który umiejscowił się w bardzo niefortunnym miejscu – przy zatoce jamistej. Z tego powodu nie było możliwości usunięcia go w całości. Chłopczyk jest już w trakcie chemioterapii, ale żeby mieć nadzieję na całkowite wyleczenie trzeba skorzystać z rozwiązań niedostępnych w Polsce – protonoterapii dla małych dzieci. Leczenie, w co wierzymy skuteczne,będzie jednak długotrwałe i kosztowne. Dlatego włączamy się wszystkimi siłami w pomoc dla synka naszego kolegi i prosimy o wsparcie również WAS!

Wspomóc małego Nataniela można wpłacając pieniądze na konto Fundacji „Nasze Dzieci”:

Nr rachunku: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
z tytułem: Nataniel Sędkowski*

*to bardzo ważne. Imię i Nazwisko muszą pojawić się w danych przelewu by pieniądze trafiły na nasze subkonto. Pieniądze tutaj gromadzone, rozliczane są przez fundacje i mogą być przeznaczone wyłącznie na leczenie Nataniela.

Prosimy o rozpowszechnianie informacji, wpłaty na konto i modlitwę za zdrowie Nataniela. Każda wpłata się liczy, każda modlitwa i każdy gest wsparcia. Nie ma lepszego sposobu, żeby urealnić idee wspólnoty, jak pomoc najbardziej potrzebującym spośród nas. Dziś pomagamy my, jutro może sami będziemy potrzebować pomocy.