Prośba o wsparcie finansowe Festiwalu Powstań Śląskich

Nadchodzące obchody III Powstania Śląskiego to duże wyzwanie intelektualne, organizacyjne oraz finansowe. Chcemy by wiedza o powstaniach śląskich była promowana wśród szerokiego grona odbiorców oraz w różnorodny sposób. Planujemy objąć wydarzeniami teren całej Opolszczyzny. Wśród planowanych wydarzeń są m.in.:
-zawody sportowe w różnych dyscyplinach
-piknik rodzinny
-gra miejska
-konkursy dla szkół
-konferencja naukowa
-prezentacja wystaw
-publikacje popularyzujące
i wiele innych.
Nasz społeczny komitet nie posiada wsparcia samorządowego, ani władzy centralnej, więc działania finansowane są ze środków organizacji należących do komitetu oraz darowizn. Staramy się także o pozyskanie środków na drodze dotacji celowych.
Ograniczenia finansowe mogą spętać nam ręce i zmusić do ograniczenia planów. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którym na sercu leży organizacja tego wydarzenia o wsparcie naszej inicjatywy.
W pierwszej kolejności prosimy Was o wpłaty – nawet małe kwoty pomogą nam zbliżać się do celu, a większe i regularne wsparcie to na prawdę wielkie wsparcie!
Ponadto prosimy o udostępnianie i namawianie innych do dokonywania wpłat. Jeśli sam nie możesz nam pomóc namów kogoś innego by to zrobił!
Kwota 19.210zł jest oczywiście symboliczna, ale wystarczy na pokrycie kosztów organizacji podstawowych zamierzeń, jeśli jednak uda się zebrać więcej to pomysłów nam nie zabraknie!
Naszą zbiórkę znajdziecie pod adresem: https://zrzutka.pl/n8xkc9